عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی
در عکاسی صنعتی مهم‌ترین چیزی که باعث ایجاد ارزش در ذهن مشتری و اعتماد او به برند می‌شود، کیفیت ارائه‌ بصری شما از محصولات است. و این بدان معنی است که عکاسی زیبا و باکیفیت از محصولات، شما را بسیار جلو می‌اندازد. در این مطلب به آموزش عکاسی صنعتی برای رسیدن به این هدف است. با مجله نورنگار همراه باشید… .
عکاسی صنعتی

ابزار مورد نیاز برای عکاسی از محصول

اسباب و لوازم مناسب ، قلب عکاسی هستند و در اکثر مواقع کار با آن‌ها بسیار هیجان‌انگیز است؛ اما تجهیزات عکاسی برای تازه‌واردها کمی گیج‌کننده هستند. نیازی نیست کسر بزرگی از بودجه‌ی خود را روی ابزار و وسایل گران‌قیمت خرج کنید؛ ما در این آموزش عکاسی صنعتی به شما می گوییم که سعی کنید ذهن بازی داشته باشید و برای گجت‌هایی که کار آن‌ها را یک بسته‌ی کارت هم می‌تواند انجام دهد، پول خرج نکنید. در صورت داشتن دوربین، هزینه‌ی راه‌اندازی این پنجره‌ی نور بسیار کم می شود. برای برپایی آن به چند وسیله نیاز دارید.

۱) دوربین
واقعا به دوربین خیره‌کننده‌ای نیاز ندارید. با این که عکس گرفتن با دوربین نیکون D810 (که قیمت تقریبی آن ۲۰۰۰ دلار است) و لنز ۱۰۵mm f/1.4 (با قیمتی حدود ۷۴۰ دلار) تجربه‌ی بسیار جذابی است، خرید آن غیرضروری است.
البته اگر هیجان‌زده هستید و برای خرید یک دوربین جدید بودجه‌ی کافی دارید، ما شما را از این کار منصرف نمی کنیم ، مطمئنا تجهیزات بهتر به شما کمک خواهد کرد.
دوربین مناسب عکاسی صنعتی

پیشرفت پروژه

در این آموزش عکاسی صنعتی قصد نداریم خیلی فنی صحبت کنیم اما برای این نوع از عکاسی معمولا لازم است با دیافراگم خیلی بسته عکس بگیرید؛ و این برای آن است که بیشترین میزان عمق میدان را داشته باشید.

Product Design

Product Design

Successful businesses have many things in common, today we’ll look at the big ‘R’of recognitional advertising network may help.

Recognition can be illustrated by two individuals entering a crowded room at a party.